Субота, 22.01.2022, 22:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Переклад сайту

изображение

Архів записів
Наша кнопка

Наші друзі
Старосалтівська ЗШ
Підписка на новини
Розсилка на E-mail

Наше опитування
       
Як ви оцінюєте робітничу професію?
     
javascript:; javascript:;
  
Всього відповідей: 2

  
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт

голови ПК Вовчанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Вдовіченка В.Б за 2020 рік.

         Колективний договір між керівником та ПК Вовчанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату укладений на період 2017-2020 років з додатками.

         Профспілковий комітет налічує – 29 чоловік, що складає 100% загальної чисельності працівників. Вовчанського МНВК.

         Свою роботу ПК здійснює відповідно до законів, нормативних актів, вищих профспілкових органів які регулюють діяльність профспілки,а також згідно з планом своєї роботи. ПК свою діяльність зосереджує на питаннях соціального захисту, забезпеченні громадянського контролю за дотриманням законодавства про працю і охорону праці.

         ПК реалізує свої повноваження в питаннях погодження розподілу навчального навантаження, тарифікаційних списків, розкладу уроків, графіків відпусток, заходів щодо охорони праці тощо.

         За 2020 рік виплату заробітної плати, відпускні та оздоровчі виплачують своєчасно. Передбачені законодавством доплати і надбавки, здійснюються в  повному обсязі за винятком винагороди за сумлінну працю.

         В порушенні чинного законодавства педагогам, під час відряджень на курси, не виплачені добові, кошти на проїзд і проживання, плата за навчання.

         Серед педагогічних працівників які працюють у Вовчанському МНВК з вищою фаховою освітою –8 чоловік, з середньою спеціальною освітою – 4 чоловік, мають вищу кваліфікаційну категорію – 1 чоловік, першу – 4 чоловіки, другу – 4 чоловіки, спеціаліст – 3 чоловіки.

          Тарифікація педпрацівників  у Вовчанському МНВК здійснюється з урахуванням вимог чинного законодавства з питань нормування і оплата праці та Інструкції «про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти України № 102 від 15.04.98. Із метою об’єктивного розподілу навчальних годин у закладах освіти видаються накази про попередній розподіл педагогічного навантаження на наступний навчальний рік, як передбачено ст.32 КЗпП України. Щорічно станом на 1 вересня затверджується наказами навчальне навантаження педпрацівників на поточний навчальний рік. Зазначені накази погоджуються з профспілковим комітетом, що підтверджено протоколами засідань виробничих профспілкових органів.

          Під час нарахування заробітної плати враховуються кваліфікаційні категорії і розряди здійснюються надбавки за вислугу років та за престижність праці.

          Відповідно до вимог галузевої та регіональної угод доплати за роту у нічний час здійснюється у розмірі 40%.

          Колективний договір включає всі положення які регулюють трудові та соціально-економічні відносини між працівником та адміністрацією.

          В МНВК розроблені правила внутрішнього трудового розпорядку які є додатком до колективного договору.

          На початку календарного року за погодженням з профспілковим комітетом складається графік відпусток.

          Заходи пов’язані з охороною праці співробітників МНВК здійснюється на достатньому рівні. За 2020 рік нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, не за фіксовано. Реєстрація всіх видів інструктажів проводиться вчасно.

          Кошти згідно кошторису ПК на 2020 рік використані в повному обсязі.

 

              Голова ПК                                                     В.Б. Вдовіченко

 

Copyright MyCorp © 2022uCoz
Поїхали вгору