Неділя, 23.01.2022, 00:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Переклад сайту

изображение

Архів записів
Наша кнопка

Наші друзі
Старосалтівська ЗШ
Підписка на новини
Розсилка на E-mail

Наше опитування
       
Як ви вважаєте чи потрібно змінити програму операторів комп'ютерного набору?
     
javascript:; javascript:;
  
Всього відповідей: 4

  
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

трактористи

Основне завдання сільського господарства полягає в тому, що забезпечити всебічне підвищення ефективності землеробства і тваринництва для більш повного задоволення потреб населення України у продуктах харчування і промисловості у сировині. Виникнення цього завдання вимагає максимального докладання зусиль і знань по засвоєнню та вдосконаленню сільськогосподарської техніки.

Підвищення ефективності використання сільськогосподарської техніки значною мірою залежить від кваліфікації спеціалістів. Тільки добре підготовлені механізатори, які повністю оволоділи сучасною технікою і технологіями, можуть забезпечити високоякісне виконання сільськогосподарських робіт згідно з агротехнічними вимогами в задані строки.

В бюро по працевлаштуванню Вовчанського району постійно звертаються керівники сільськогосподарських підприємств і фермери з проханням задовольнити потребу в вакансіях трактористів сільського господарства.

ЗАГАЛЬНОПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ:

  1. раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці;
  2. додержуватися норм технологічного процесу;
  3. не допускати браку в роботі;
  4. знати і виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці й навколишнього середовища, додержуватися норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;
  5. використовувати в разі необхідності засоби попередження і усунення природних і не передбачуваних негативних явищ (пожежі, аварії, повені та тощо);
  6. знати основи інформаційних технологій.

ВИМОГИ ДО ОСВІТНЬОГО РІВНЯ

Повна загальна середня освіта.

СФЕРА ПРОФЕСІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВИПУСКНИКА

Сільське господарство. Надання послуг населенню та організаціям сільськогосподарською технікою.

СПЕЦИФІЧНІ ВИМОГИ

Вік, коли дозволяється працювати по даній професії: 18 років. Відсутність медичних протипоказань. Стать: жіноча, чоловіча.

Учні 10-11 класів мають можливість вивчати трактори, сільськогосподарські машини, агротехнологію в Вовчанському МРЦ, в якому можна одержати базові знання з механізації сільського господарства і після успішної складання кваліфікаційних екзаменів одержати професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1».

Дана професія може бути базовою для одержання споріднених професій в сільському господарстві.

Copyright MyCorp © 2022uCoz
Поїхали вгору