Субота, 22.01.2022, 23:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Переклад сайту

изображение

Архів записів
Наша кнопка

Наші друзі
Старосалтівська ЗШ
Підписка на новини
Розсилка на E-mail

Наше опитування
       
Як ви вважаєте чи потрібно змінити програму операторів комп'ютерного набору?
     
javascript:; javascript:;
  
Всього відповідей: 4

  
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Водій автотранспорту – людина, яка змагається з часом і простором. А це змагання вимагає ґрунтовних знань.

  Водії автотранспортних засобів категорії В,С Водій автотранспортних засобів (категорія ВіС, ) Ця професія є найпопулярнішою серед учнів та слухачів МРЦ. На заняттях учні вивчають призначення , будову, принцип дії та обслуговування механізмів транспортних засобів категорії В, С; правила дорожнього руху, основи керування і безпеки дорожнього руху; правила технічної експлуатації транспортних засобів, одержують кваліфіковані навички водіння автомобілів. Матеріальна база професії включає кабінет правил дорожнього руху, лабораторії та кабінети будови та експлуатації автотранспортних засобів, грузові та легкові автомобілі.

Водій автотранспортних засобів категорії "В” і ”С” повинен знати:

1. Призначення, будову , розташування, принцип дії та обслуговування основних механізмів автотранспортних засобів категорії ”В” і ”С”.

2. Закон України "Про дорожній рух”, Правила дорожнього руху , основи керування і безпеки руху, правила (для водіїв) технічної експлуатації автомобілів.

3. Правила перевезення різноманітних вантажів, головні показники роботи автомобілів, шляхи і заходи їх поліпшення та зниження собівартості перевезень.

4. Несправності , що виникли у процесі експлуатації автомобілів, причини та їх наслідки, способи їх виявлення та усунення.

5. Порядок проведення технічного обслуговування автомобілів і причепів, правила зберігання автомобілів у гаражах і на відкритих стоянках, правила обкатки автомобілів ( нових та після капітального ремонту), правила експлуатації акумуляторних батарей та автомобільних шин.

6. Вплив кліматичних умов на безпеку керування автомобілем, способи запобігання виникненню дорожньо транспортних пригод.

7. Подання першої медичної допомоги потерпілим під час дорожньо-транспортних пригод.

8. Правила оформлення первинних документів з обліку роботи автомобіля.

Copyright MyCorp © 2022uCoz
Поїхали вгору